Titles you rated
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
Wedding DressRated ★ 4.0- The Return of Shim CheongRated ★ 1.5
BonesRated ★ 3.5- GeomiRated ★ 1.5
- Aim for TomorrowRated ★ 3.0
- FriendsRated ★ 2.0
- CinderellaRated ★ 3.5
TomatoRated ★ 4.0- ProposeRated ★ 4.0
- JealousyRated ★ 5.0
Six SiblingsRated ★ 3.0- Into the SunlightRated ★ 3.0