Titles you rated
Mercy for NoneRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5
Schitt's CreekRated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Find YourselfRated ★ 2.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Love Between Fairy and DevilRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Made for Love Season 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- 리뷰왕 장봉기Rated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 1.0