Series
Ratings
235- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
As You Stood ByRated ★ 3.5
The Resurrection of the SevenRated ★ 2.0
The Escape of the Seven: War for survivalRated ★ 2.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
Mr. QueenRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Crash Course in RomanceRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- ScandalRated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
The Good Bad MotherRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Doona!Rated ★ 3.0
True BeautyRated ★ 3.0