Titles you rated
Love ExposureRated ★ 5.0
JokerRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 1.5
JaneRated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 5.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.0
The Edge of SeventeenRated ★ 3.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
First PositionRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
SecretRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0