Titles you rated
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
The ProtectorRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 5.0
Bloody TieRated ★ 4.0
ControllerRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0