Movies
Ratings
365
The King's SpeechRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The DuchessRated ★ 3.0
Eastern PromisesRated ★ 4.0
Cinderella ManRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
SunshineRated ★ 2.0
MunichRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 5.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
My WayRated ★ 3.0- DMZ,非武装地帯Rated ★ 1.0
AlatristeRated ★ 3.0
Elizabeth: The Golden AgeRated ★ 4.0
FlyboysRated ★ 4.0