Movies
Ratings
460
Finding NemoRated ★ 3.5
Love On-AirRated ★ 2.5
The PuppetRated ★ 1.5
The Happy LifeRated ★ 3.5
My Mother the MermaidRated ★ 3.5
Just My LuckRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
HindsightRated ★ 2.5
HanbandoRated ★ 2.5
Scary MovieRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
Boomerang FamilyRated ★ 5.0
Romantic DebtorsRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
Crying FistRated ★ 3.0
Blood and TiesRated ★ 2.5
Ice AgeRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0