Titles you rated
The GreatRated ★ 3.5
Abbott Elementary Season 3Rated ★ 3.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.5
Slow Horses Season 4Rated ★ 3.0
Slow Horses Season 3Rated ★ 3.5
Slow Horses Season 2Rated ★ 3.5
Slow Horses Season 1Rated ★ 3.5
One DayRated ★ 2.5
The AcolyteRated ★ 3.5- 리뷰왕 장봉기Rated ★ 3.0
Severance Season 1Rated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 3.0
FleabagRated ★ 4.5
FleabagRated ★ 4.0
Good Omens Season 2Rated ★ 3.5
Hilda Season 3Rated ★ 4.0
Good Omens Season 1Rated ★ 3.0
Life's PunchlineRated ★ 4.0
Carol & the End of the WorldRated ★ 3.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 3.5