Series
Ratings
143
The GuestRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
MamaRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 4.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 5.0
Witch's CourtRated ★ 4.5
Temperature of LoveRated ★ 4.5
Mad DogRated ★ 4.0- Invisible ManRated ★ 4.5
Woman of DignityRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.0
MaskRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
ArgonRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
Feast of the GodsRated ★ 3.5
Cunning Single LadyRated ★ 3.5