Titles you rated
I Can SpeakRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.5
White NightRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
MissingRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0