Titles you rated
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
 Friends Season 10Rated ★ 5.0 Friends Season 10Rated ★ 5.0
 Wednesday Season 2Rated ★ 4.0 Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
 Young Sheldon Season 7Rated ★ 5.0 Young Sheldon Season 7Rated ★ 5.0
 Young Sheldon Season 5Rated ★ 4.5 Young Sheldon Season 5Rated ★ 4.5
 Young Sheldon Season 6Rated ★ 4.0 Young Sheldon Season 6Rated ★ 4.0
 The Perfect CoupleRated ★ 3.5 The Perfect CoupleRated ★ 3.5
 Young Sheldon Season 4Rated ★ 5.0 Young Sheldon Season 4Rated ★ 5.0
 Young SheldonRated ★ 5.0 Young SheldonRated ★ 5.0
 Young SheldonRated ★ 5.0 Young SheldonRated ★ 5.0
 Young SheldonRated ★ 5.0 Young SheldonRated ★ 5.0
 Squid Game Season 3Rated ★ 1.5 Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
 Friends Season 8Rated ★ 4.0 Friends Season 8Rated ★ 4.0
 Friends Season 9Rated ★ 4.0 Friends Season 9Rated ★ 4.0
- EuphoriaRated ★ 5.0
 EuphoriaRated ★ 5.0 EuphoriaRated ★ 5.0
 A Man on the InsideRated ★ 4.5 A Man on the InsideRated ★ 4.5
 Baby ReindeerRated ★ 4.0 Baby ReindeerRated ★ 4.0
 Friends Season 7Rated ★ 5.0 Friends Season 7Rated ★ 5.0
 Friends Season 6Rated ★ 5.0 Friends Season 6Rated ★ 5.0