Movies
Ratings
252
1917Rated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.0
For SamaRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Betty BlueRated ★ 2.0
National SecurityRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 4.5
MommyRated ★ 5.0
JealousyRated ★ 5.0
Chico & RitaRated ★ 4.0
ElephantRated ★ 5.0
'Til Madness Do Us PartRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.5
Stories We TellRated ★ 4.5
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.5
A Happy EventRated ★ 3.5
GlassesRated ★ 1.0