Titles you rated
Resident PlaybookRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5- Kimi ni Todoke: From Me to You Season 3Rated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Move to HeavenRated ★ 3.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 1.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
My NameRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 1.5