Titles you rated
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0- Fighting SpiritRated ★ 4.0
Two CopsRated ★ 3.5
Family Outing Season 1Rated ★ 3.5
The King of DramasRated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
My Beautiful BrideRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 2.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
A Man Called GodRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0