Titles you rated
As Good As It GetsRated ★ 5.0
Petty RomanceRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
- Highway StarRated ★ 5.0
Running TurtleRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0