Titles you rated
The OARated ★ 2.5
The 100Rated ★ 2.5
ShamelessRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
BallersRated ★ 3.5
Sons of AnarchyRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
BarryRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 3.5
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.0