Movies
Ratings
337
No Other ChoiceRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0