Movies
Ratings
544
The PhoneRated ★ 2.0
SleepRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 3.5- The ScamRated ★ 3.5
Margin CallRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Porco RossoRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 2.5
The Big SwindleRated ★ 4.0
JumperRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5