Titles you rated
Next SoheeRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Non-fiction DiaryRated ★ 3.5
The Voice of Hind RajabRated ★ 4.5
The MastermindRated ★ 3.5
A Single SparkRated ★ 2.5
MisericordiaRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.0
Memoir of a SnailRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0