Titles you rated
KarmaRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Rookie CopsRated ★ 3.5
The Golden SpoonRated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 4.0
Voice: City of AccomplicesRated ★ 3.5
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 3.5
Graceful FamilyRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Kamisama KissRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5