Series
Ratings
67- Masters of Horror Season 2Rated ★ 3.0
Angel Beats!Rated ★ 2.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Guilty CrownRated ★ 3.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.0
Fate/stay nightRated ★ 3.0
Hanasaku IrohaRated ★ 3.5
Fate/ZeroRated ★ 3.0
Fate/ZeroRated ★ 3.5- The Future DiaryRated ★ 3.0
Horizon in the Middle of NowhereRated ★ 3.0
Blue ExorcistRated ★ 3.0
AnotherRated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5