Series
Ratings
184
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 2.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0