Titles you rated
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 2.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 2.5
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 2.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 5.0