Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Blue ValentineRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
HarbinRated ★ 3.0
HustlersRated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.5
Ocean WavesRated ★ 3.5
The Wind RisesRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 5.0