Titles you rated
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 4.5
The Princess's ManRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 5.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0