Series
Ratings
47
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 3.5
Stay Tuned!Rated ★ 3.5
Back Street Girls: GokudolsRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Something in the RainRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
ArrowRated ★ 3.0
The IT CrowdRated ★ 4.0
Yoo Byung Jae: Too Much InformationRated ★ 3.5
Terrace House: Boys & Girls in the CityRated ★ 4.0
Megabank Saishu KessenRated ★ 3.5