Titles you rated
QuickRated ★ 2.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
BrokerRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Crash! Scribble Kingdom and Almost Four HeroesRated ★ 4.5
Chaos WalkingRated ★ 3.0
Fatal IntuitionRated ★ 1.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 3.5
Salut d’AmourRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 2.0
TangledRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0