Titles you rated
SwitchedRated ★ 2.5
Dear XRated ★ 3.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
As You Stood ByRated ★ 2.5
ClickbaitRated ★ 3.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
ReservatetRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
SirensRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
NewtopiaRated ★ 4.0
May It Please the CourtRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Pachinko Season 2Rated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.5