Titles you rated
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
CannibalRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 2.5
MasterRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 2.5
AlliedRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Love, LiesRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 2.5