Movies
Ratings
590
CatsRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 2.5
1917Rated ★ 5.0
Jojo RabbitRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
The Dead Don t DieRated ★ 3.5
The Divine FuryRated ★ 3.0
By Quantum Physics: A Nightlife VentureRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.5
On the Basis of SexRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
CarolRated ★ 5.0