Series
Ratings
163
SKY CastleRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 5.0
MistyRated ★ 4.0
LiveRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Avengers Social ClubRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.5
The King in LoveRated ★ 3.5
Reunited WorldsRated ★ 4.0
School 2017Rated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Chicago TypewriterRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Missing NineRated ★ 3.0
Innocent DefendantRated ★ 4.0
Tomorrow with YouRated ★ 4.0- ポケットモンスターRated ★ 4.0