Titles you rated
The Art of SeductionRated ★ 0.5
May 18Rated ★ 0.5
Men in BlackRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 2.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 0.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 0.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 0.5
August RushRated ★ 3.0
Innocent StepsRated ★ 0.5
This Means WarRated ★ 4.5
Shrek Forever AfterRated ★ 1.0