Titles you rated
CocoRated ★ 5.0
A House of DynamiteRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
Project PowerRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.0