Series
Ratings
50
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
BANANA FISHRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 3.0
Singles' InfernoRated ★ 2.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 2.5
NarcosRated ★ 4.0
Strangers From HellRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
My NameRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0