Titles you rated
April Fool's DayRated ★ 3.5
Super HybridRated ★ 2.0
Friday the 13th Part VII: The New BloodRated ★ 4.0
Death WaterRated ★ 0.5
Hellraiser III: Hell on EarthRated ★ 3.5
The CovenantRated ★ 2.5
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
Jeepers CreepersRated ★ 3.0
The Ring VirusRated ★ 3.5
The WigRated ★ 1.5
APT.Rated ★ 2.0
Shadows in the PalaceRated ★ 2.0
My Bloody ValentineRated ★ 2.5
The OrphanageRated ★ 3.5
Three… ExtremesRated ★ 4.0
The Final DestinationRated ★ 3.0
TremorsRated ★ 3.5
Project Cheonan ShipRated ★ 4.0
Super Size MeRated ★ 3.5
SickoRated ★ 4.0