Movies
Ratings
821- Lady DaddyRated ★ 3.0
The OmenRated ★ 4.5
EraserRated ★ 3.0
Sinbad: Legend of the Seven SeasRated ★ 3.0
Ghost ShipRated ★ 3.5
A Bold FamilyRated ★ 3.5
[REC]²Rated ★ 4.0
Red PlanetRated ★ 4.0
The ReapingRated ★ 3.0
Two GuysRated ★ 3.5
Thank You for SmokingRated ★ 4.5
BeethovenRated ★ 4.0
Shadowless SwordRated ★ 3.0
The Eighth DayRated ★ 3.5
The RestlessRated ★ 3.0
City of EmberRated ★ 4.0
Death RaceRated ★ 4.0
A Man Who Was SupermanRated ★ 4.5
YamakasiRated ★ 3.0
Event HorizonRated ★ 5.0