Movies
Ratings
270
Vanilla SkyRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 3.5
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.5