Titles you rated
The Slave HuntersRated ★ 5.0
BarakamonRated ★ 5.0- Skam France Season 6Rated ★ 5.0
Skam France Season 5Rated ★ 5.0
Skam France Season 4Rated ★ 4.0
Skam France Season 3Rated ★ 5.0
Skam France Season 2Rated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Woman of DignityRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0