Movies
Ratings
405
ElementalRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
DangalRated ★ 4.5
The Lego Batman MovieRated ★ 4.0
BumblebeeRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
Ocean's TwelveRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 2.5
My Boss, My TeacherRated ★ 2.5
Marrying the MafiaRated ★ 2.5
HauntersRated ★ 2.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 4.5
VenomRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0