Movies
Ratings
142
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 5.0
FrankRated ★ 5.0
CloserRated ★ 5.0
The ReaderRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Sleepless in SeattleRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.5
The Princess DiariesRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 4.5
Railroad ManRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
Collage of Our LivesRated ★ 0.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0