Series
Ratings
216
Itaewon ClassRated ★ 4.5
Remarriage & DesiresRated ★ 2.0
Search: WWWRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.5
High ClassRated ★ 2.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.5
Love AlarmRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 4.5
Ms. HammurabiRated ★ 4.0
Chief of Staff Season 1Rated ★ 4.0
Good GirlsRated ★ 4.5