Titles you rated
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
SORI: Voice from the HeartRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
I, FrankensteinRated ★ 1.5
PapermanRated ★ 4.0
Finding ForresterRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
PompeiiRated ★ 1.5
The RoadRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Never Back DownRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
The InternshipRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0