Movies
Ratings
597
Ghost RiderRated ★ 3.5
LawlessRated ★ 3.0
DogvilleRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 4.0
Crank: High VoltageRated ★ 1.5
Battlefield HeroesRated ★ 1.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 1.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
The Bank JobRated ★ 3.0
Con AirRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 2.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 2.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0