Movies
Ratings
514
The CollectionRated ★ 3.5
The Last Exorcism Part IIRated ★ 3.0
The BodyRated ★ 3.5
Ghost SweepersRated ★ 2.0
The Last GodfatherRated ★ 1.5
Batman BeginsRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.5
The Bourne UltimatumRated ★ 3.5
Baby and MeRated ★ 0.5
The Hidden FaceRated ★ 3.5
Samaritan GirlRated ★ 1.5
Horror Stories 2Rated ★ 1.5
SinisterRated ★ 4.0- SinglesRated ★ 2.5
Hansel & GretelRated ★ 1.5
Rules of DatingRated ★ 2.0
Hostel: Part IIRated ★ 2.5
VacancyRated ★ 3.5
The Last House on the LeftRated ★ 3.5
Enter NowhereRated ★ 3.0