Series
Ratings
162
Doctor ChaRated ★ 3.0
A Woman Who Plays WithRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
FlexxCopRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
직장인들Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
Marry My HusbandRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 4.0
Head Over HeelsRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.5
AemaRated ★ 4.0