Movies
Ratings
169
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 3.5
Van HelsingRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 3.5
Blades of BloodRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
AliensRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 3.5
King KongRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 3.5
Shrek Forever AfterRated ★ 2.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0