Movies
Ratings
93
Mickey 17Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 3.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 2.5
Nice ViewRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Past LivesRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
SecretRated ★ 2.0- Someday or One DayRated ★ 3.5
Lighting up the StarsRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Nobody Loves MeRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
20th Century GirlRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.0
ConfessionRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.0