Movies
Ratings
1361
Zootopia 2Rated ★ 4.5
ElioRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
ColossalRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 3.5
HereticRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
A Man Called OttoRated ★ 4.5