Titles you rated
The SuspectRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 1.0
Man of SteelRated ★ 1.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
21Rated ★ 3.5
UpRated ★ 3.5
MossRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5