Titles you rated
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0- 어른 김장하Rated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0